حراج فارسي,حراجي-بزرگترين حراجی فارسی
خانه | ورود - Login| ثبت نام | درباره ما  | معرفی سايت به دوستان معرفی به دوستان
  HyperLink    اين علامت ها چيست ؟

خرید

فروش

گفتگوی آنلاین

آگهی های جدید

راهنما

موتور جستجو

     قوانین و مقررات

  

دریافت نوار ابزار کمکی e-حراج

پشتیبانی سایت

  پشتیبانی آنلاین
ساعات اداری : 88799115 021
روابط عمومی : 88786453 021

آگهی های تبلیغاتی
بانک اطلاعات تلفن های شهر جدید پرند بانک اطلاعات و دایرکتوری شهر جدید پرند
طراحی سایت در نوک انگشتان شما، ارزان ، سریع ، بدون نیاز فنی طراحی یک سایت خوب در نوک انگشتان شما
سایت ساز ارزان ، سریع ، قوی

طراحی سایت
فرا ایده - ارائه دهنده کلیه خدمات تحت وب

ضوابط و شرایط استفاده از وب سایت e-حراج

شرکت تحول گران عرصه اطلاعات این وب سایت را براى خريد و فروش كالا به صورت حراج و ارتباطات شخصى و قانونى شمـا بر قـرار مى نماید. لطفا در صورت تمایل سایت ما را مرور نمایید. به شما اجازه داده مى شود که مطالب مندرج در این سایت را براى استفاده شخصى و غیر تجارى بارگیری (download) کنید مشروط بر اینکه کلیه تذکرات مربوط به حقوق مولفین (قانون کپى رایت) و سایر موارد حقوق مالکیت مندرج در مطالب را رعایت نمایید. با این حال شما مجاز نیستید که بدون اجازه کتبى شرکت تحول گران عرصه اطلاعات  اقدام به توزیع، تغییر، مخابره، استفاده مجدد، درج مجدد و یا استفاده از محتویات سایت، اعم از متن، عکس، صوت و تصویر، بصورت عمومى و یا با اهداف تجارى نمایید.
دسترسى و استفاده شما از سایت همچنین مشروط به شرایط و الزامات ذیل و قوانین مربوطه مى باشد. شما با ورود به سایت و مرور سایت، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى "شرایط و الزامات" را پذیرفته و اقرار مى نمایید که هرگونه توافق دیگرى بین شما و تحول گران عرصه اطلاعات در این زمینه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با "شرایط والزامات" لازم است بلا فاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.

شرایط و الزامات

1- باید فرض کنید که هرچه در این سایت مى بینید یا مى خوانید طبق قوانین حقوق مولفین (قانون کپى رایت) محفوظ بوده مگر آنکه به وضوح بیان شده باشد. نمى توان این مندرجات را بدون اجازه کتبى تحول گران عرصه اطلاعات بکاربرد جز آنکه در این "شرایط و الزامات" و یا متن مجاز دانسته شده باشد. همچنین شرکت تحول گران عرصه اطلاعات  نیز تضمین یا بیان نمى کند که استفاده مطالب نمایش داده شده در این سایت موجب تجاوز به حقوق شخص (اشخاص) ثالثى که در تملک یا وابسته به شرکت تحول گران عرصه اطلاعات  نیستند، نخواهد گردید.

2- علیرغم اینکه شرکت تحول گران عرصه اطلاعات تلاش معقول خود را جهت دقت و به روز بودن اطلاعات سایت بکار مى بندد به هیچ وجه دقت وصحت آنها را تضمین یـا ادعا نمى نماید. شرکت تحول گران عرصه اطلاعات هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال خطا و از قلم افتادگى محتواى سایت بعهده نمى گیرد.

3- استفاده شما و مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى گیرد. نه شرکت تحول گران عرصه اطلاعات  و نه اشخاص حقیقى، یا حقوقى دیگرى که دست اندر کار ایجاد، تولید و ارائه سایت هستند تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارند. بدون محدود کردن پیش گفته ها، هر چیزی که در سایت به شما ارائه مى شود تنها بصورتى که هست بدون هیچگونه تضمین صریح یا تلویحى، شامل ولى نه محدود به، ضمانت هاى تلویحى قابلیت فروش، مناسب بودن براى هدفى ویژه و یا عدم تخطى قانونى ارائه مى گردد. همچنین شرکت تحول گران عرصه اطلاعات در قبال هرگونه خسارت وارده و یا ویروسى که ممکن است بر لوازم کامپیوترى شما و سایر اموال بخاطر ورود، استفاده، و یا مرور سایت و نیز بارگیری (download) هرگونه مطلب، دیتا، متن، عکس، تصویر و یا صوت از سایت اثر بگذارد مسئولیتى بعهده نمى گیرد.

4- هرگونه پیام یا مطلبى از جمله "دیتا"، اظهار نظر، پیشنهاد و امثال آن، که توسط نامه الکترونیکی و غیر آن به سایت مخابره مى کنید غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد. هر چیزى را که مخابره و یا الصاق و ارسال نمایید مى تواند توسط شرکت تحول گران عرصه اطلاعات و مؤسسات وابسته به آن به هر منظورى، شامل ولى غیر محدود به، باز تولید، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش و یا ارسال و الصاق بکار رود. همچنین شرکت تحول گران عرصه اطلاعات آزاد است که بدون هیچگونه اذعان و یا تعهد جبران به شما از هرگونه ایده، نظر، آگاهى و یا فن آورى مندرج در هرکدام از پیامهاى ارسالى شما براى هر منظورى اعم و غیر محدود به، تولید، عرضه و بازاریابى محصولات استفاده کند.

5- تصاویر اشخاص و یا اماکن و يا كالا هايي که در سایت به نمایش گذاشته مى شوند یا در مالکیت شرکت تحول گران عرصه اطلاعات بوده و یا با اجازه مالکین آنها درج شده است. استفاده از این تصاویر توسط شما و یا هرکس دیگر با اجازه شما ممنوع است مگر آنکه بطور مشخص در این "شرایط و الزامات" مجاز شمرده شده و یا اجازه مشخص در مکان دیگرى از سایت داده شده باشد. هرگونه استفاده غیر مجاز از این تصاویر مى تواند تخطى از قوانین کپى رایت، مقررات مربوط به حقوق مارک هاى تجارى و یا قوانین و مقررات امور شخصی و تبلیغات و ارتباطات محسوب شود.

6- علائم تجارى، آرم ها و مارک هاى تجارى و خدماتى (که جمعاً، "علائم تجارى" خوانده مى شوند) و در سایت به نمایش در مى آیند، آرم ها و مارک هاى تجارتى ثبت شده و ثبت نشده شرکت تحول گران عرصه اطلاعات و دیگران مى باشند. هیچ جزئى از محتواى سایت را نمى توان تحت عناوین صدور اجازه یا حق ضمنى و تلویحى، یا "عدم امکان انکار پس از قبول و غیره جهت استفاده از علائم تجارى نمایش داده شده در سایت، بدون اجازه کتبى صاحبان علائم، تعبیر یا تفسیر کرد. استفاده شما از علائم تجارىِ نمایش داده شده در سایت و یا هرگونه محتواى دیگر سایت اکیداً ممنوع است مگر آنچه در این "شرایط و الزامات" مقرر و یا تصریح شده باشد.

7- شرکت تحول گران عرصه اطلاعات در مورد اطلاعات هر سایت دیگرى که با این سایت مرتبط باشد مسئول نیست. این سایت ها توسط اشخاص دیگرى غیر از شرکت تحول گران عرصه اطلاعات ایجاد شده اند. شرکت تحول گران عرصه اطلاعات بعنوان نـاشر یـا مروج مطالب مندرج در این سایت ها عمل نمى کند. هرگونه برقرارى ارتباط یا نشان کردن صفحات خارج از سایت یا سایت هاى دیگر در "bookmark" مرورگر خود را تنها و تنها با مسئولیت شخصى خویش انجام مى دهید.

8- شرکت تحول گران عرصه اطلاعات نرم افزارهایی را براى بارگیری (download) از این سایت بعنوان خدمتى به مشتریان و کاربران نهایى خود و بخاطر استفاده شخصى ایشان عرضه مى نماید. به مشتریان صریحاً اجازه داده مى شود که اینگونه موارد مربوط به خدمات شرکت تحول گران عرصه اطلاعات را بارگیری (download) و نصب نمایند، مشروط بر اینکه مطالب مورد تغییر قرار نگرفته و کلیه تذکرات مربوط به مالکیت و حقوق مولفین (قانون کپى رایت) مندرج در این مطالب حفظ شوند. منحصراً براى منظور این بند (بخش 8)، حوزه تعریف استفاده شخصى گسترش یافته و شامل اشخاصى نیز که در راه اندازى، پیکره بندى و ترکیب سیستم از سوى یک مشترى کاربر نهایى شرکت تحول گران عرصه اطلاعات نقش دارند نیز مى شود. هرگونه استفاده دیگر از این مواد ممنوع است.
برخى از فایل هاى نرم افزارى قابل بارگیری (download) از این سایت ممکن است متعلق به سایرین باشد و در این صورت فایل هاى مزبور شناسانده خواهند شد. شرکت تحول گران عرصه اطلاعات این فایل ها را بعنوان خدمتى به مشتریان کاربر نهایى خود در زمینه استفاده مشروحه فوق در بند 8 عرضه مى نماید. شرکت تحول گران عرصه اطلاعات رأساً هیچگونه حق مالکیت و یا مجوز استفاده از این فایل ها را صادر نمى نماید. این اجازه یا مجوز استفاده تنها توسط مالک (مالکین) و یا فروشنده (فروشندگان) این فایـل ها صادر مى گردد. اشخاصى که این فایل ها را کپى کرده و یا مورد استفاده قرار مى دهند شخصا مسئول رعایت شرایط و الزاماتى که ممکن است توسط مالک (مالکین) یا فروشنده (فروشندگان) این فایل، جهت استفاده از آنها وضع شده باشد، خواهند بود.

9- قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حکم خواهند بود.

10- شرکت تحول گران عرصه اطلاعات مى تواند با به روز کردن این بیانیه در هر زمان این "شرایط والزامات" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط والزامات جارى و لازم الاجراِ در زمان منظور مطلع شوید.

11-اين سايت فقط محلي براي عرضه کنندگان کالا (فروشندگان) و متقاضيان کالا (خريداران) بوده و مالک سايت (شرکت تحول گران عرصه اطلاعات) هيچگونه دخالتي در معاملاتي که در سايت صورت مي پذيرد نداشته و در ارتباط با کليه معاملات مذکور هيچگونه مسئوليت و تعهدي متوجه تحول گران عرصه اطلاعات  نمي باشد.

12- شرکت در حراج و پيشنهاد قيمت براي کالاي عرضه شده در حراج به منزله قصد شما به خريد آن کالا بوده و قانوناً قراردادي بين شما و فروشندگان کالا خواهدبود. پيشنهادات ارائه شده قابل ابطال نبوده و به محض اعلام برنده شدن شما در حراج، شما متعهد به خريد آن کالا و يا در حراجهاي معکوس، متعهد به فروش آن کالا هستيد.

13-عرضه کالا در يک حراج بيانگر قصد شما براي فروش آن کالا به بالاترين قيمت پيشنهادي بوده و قابل ابطال نيست و در روش حراج معکوس شرکت شما تمايل به خريد آن کالا و با کمترين قيمت پيشنهادي را نشان مي دهد. اين تمايل به خريد قانوناً نوعي تعهد محسوب مي شود.

14-پس از اتمام حراچ شما متعهد به فروش کالاي حراج شده به بالاترين پيشنهاد ارائه شده هستيد. براي عرضه کالاي خود در حراجهاي اين سايت شما بايد موارد زير را بپذيريد.

حق شرکت در حراج کالاي خود و ارائه پيشنهاد قيمت را نداريد.
حق شرکت در هيچگونه اقدام فريبکارانه و متقلبانه را نداريد.
اجازه تعدي به حقوق اشخاص ثالث از جمله کپي رايت، مارکهاي تجاري، علامات مربوط به خدمات آنها و حقوق اعضاي آنها را نداريد.
حق ارسال هرز نامه (spam) براي ساير اعضا ارائه شده و در صورت مشاهده سايت حق دارد عضويت شما را لغو نمايد.
15-براي استفاده از خدمات سايت شما مي بايستي کارمزد هاي مربوطه را بپردازيد. کليه کارمزدهاي پرداختي به سايت غير قابل بازگشت مي باشد.

16-شرکت تحول گران عرصه اطلاعات  به عنوان مالک سايت مجاز است به هر دليلي از ارائه سرويس و خدمات خود به هر فردي که صلاح بداند اجتناب نمايد از اين حق زماني استفاده خواهد شد که شرکت متوجه سو استفاده آن فرد از سيستم شده است.

17-به محض پذيرش عضويت شما در سايت، عضويت شما بيانگر پذيرش کليه ضوابط و مقررات سايت بوده و متعهد هستيد به اين ضوابط احترام گذاشته و آنها را رعايت کنيد.

18- از قراردادن آگهي هاي مربوط به بازاريابي شبكه اي ، هرمي جداً خود داري فرماييد. تنها بازاريابي هاي قابل آگهي شامل بازاريابي مجاز غيرهرمي و غيرشبكه اي مي باشد.

کالا های منتخب
گروه های پر استفاده 
آگهی های تبلیغاتی
مطمئنم هر مبارزه ای که رخ میدهد موجب پیشرفت شما میگردد
خانه | حراج - خريد - فروش - خدمات | اخبار | تماس با ما | قوانين و مقررات | سوالات متداول | درباره ما | نمايندگي ها | پيوند به ما |
تمام حقوق مادی و معنوی این مجموعه متعلق است به شرکت تحولگران عرصه اطلاعات(مسئولیت محدود) .لطفاً ما را از نظرات خود مطلع فرمایید.
بهترین حالت نمایش دقت تصویر 768×1024 می باشد.
ایران برای ایرانی